Město, které si váží své historie a žije kulturou i sportem

Lysá má velkou kulturní tradici, na kterou chceme navázat. Podpoříme pořádání kulturních akcí a rozšíříme festival Lysá žije v duchu „Lysáci pro Lysáky“. Dokončíme rekonstrukci Calypssa na kulturní prostor. V oblasti sportu se město stane partnerem všem, kdo se chtějí podílet na rozvoji sportovních a pohybových aktivit Lysáků, především pak dětí a mládeže. Postaráme se o rozvoj a pestrost volně dostupných sportovišť a rekreačních zón. Zrevitalizujeme dětská hřiště.

  1. Budeme podporovat kulturní život v Lysé, nejen městské akce, ale i akce spolků a občanů, kteří mají chuť je organizovat. Pozornost si jistě zaslouží i místní umělci.
  2. Infocentrum má sloužit nejen turistům, ale i vám, Lysákům. Převezmeme jeho správu do vlastní režie. Služby rozšíříme o služby Czech Pointu, možnost kopírování a tisku dokumentů, přístup k internetu. Zpřístupníme WC s přebalovacím koutkem.
  3. S podporou cestovního ruchu začneme revitalizací těch naučných stezek, které to nejvíc potřebují, a vytvoříme k nim informačné materiály.

Komunikace je základ každého dobrého vztahu, a proto chceme přenastavit komunikaci mezi vámi a vedením města a obnovit tak vaši důvěru v radnici. , Abyste se cítili jako partneři a ne jako pouhý hlasovací lístek. Vy máte být pro radnici zákazníkem, nikoli poskokem.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a kauzy z Lysé nad Labem.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů: Prohlášení naleznete zde.